quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

City tours - miasta swiata. Niezwykłe poznanie...

Data : 2010-05-22
quadyquadyquadyquady

Najciekawsze miasta Europy i świata, zabytki architektury, sztuka i kultura, ale także ciekawe programy rozrywkowe,  widziane "by night" - klimatyczne knajpki, puby, cluby - to wspaniała opcja na krótki, kilkudniowy wyjazd firmowy.

Kilka nsszych propozycji:Rio de Janeiro to jedno z najpiękniejszych miast Brazylii, usytuowane między dwoma, atrakcyjnymi turystycznie miastami - Sao Paulo i Salvador. Tutaj Ocean Atlantycki spotyka się z górami, na piaszczystych, szerokich plażach kołyszą się egzotyczne palmy, a w oddali widać nowoczesne drapacze chmur i dzielnice handlowe, obfitujące w centra rozrywkowe, liczne kluby nocne, restauracje i dyskoteki. W Rio można świetnie się bawić i wesoło spędzić czas nie tylko podczas tak słynnego karnawału, ale również w czasie wakacyjnego wypoczynku, uczestnicząc w często organizowanych imprezach na plaży z ogniskiem i tańcami, lub przesiadując w kawiarniach i pubach. Miasto pełne wyjatkowych zabytków i atrakcji jak chociażby słynna góra Corcovado i pomnik Cristo Redentor (Chrystusa Odkupiciela) - najsłynniejszy posąg i zarazem wizytówka miasta.
   
Barcelona - miasta, którego tówrcą po części jest jeden z najsłynniejszych architektów świata Antonio Gaudi. Będą mileli Państwo okzaję poznań historię, kulturę i zabytki tej fascynuijąceh metropolii.
 
Majorka - największa z wysp Balearów. Nie dość, że posiada najlepiej rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, to krajobraz wykazuje tu największe zróżnicowanie. Północno-zachodnią część wyspy zajmują góry Sierra de Tramuntana, ze szczytami do 1445 m n.p.m. Stoki gór porośnięte są gęstymi lasami sosnowymi, a wśród skalistych wybrzeży ukrytych jest wiele malowniczych zatok i górskich wiosek. W górach tych, w wiosce Lluc, znajduje się największy klasztor Majorki - Santuario de Lluc - uznawane za duchowe centrum wyspy. W środkowej części rozpościerają się żyzne równiny, na których uprawia się zboża, owoce, winną latorośl oraz drzewa migdałowe, z których słynie cała wyspa.
 
Moskwa - St.Petersburg
Dwie stolice wielkiego imperium - Moskwa i St.Petersburg. Ogromne metropolie naszych wschodnich sąsiadów - zabytki, kultura, ludzie. Kreml, Plac Soborowy z soborem Uspienskim i Archangielskim oraz cerkiew Zwiastowania Matki Bożej kolumna Aleksandra, Admiralicja, pomnik Piotra Wielkiego, Plac Dekabrystów, Newski Prospekt, krążownik Aurora - to tylko cześć atrakcji - zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
 
Rzym
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ale najłatwiej dostać się tam samolotem. Zapraszamy Państwa na wspaniałą wycieczkę po Wiecznym Mieście, podczas której zwiedzą Państwo najważniejsze rzymskie zabytki, a dogodna lokalizacja hotelu pozwoli Państwu na podziwianie uroków miasta zarówno w dzień jak i w nocy.
 
Szwecja - Sztokholm - lot balonem!
Zapraszamy do Sztokholmu, słynnego "Miasta na Wodzie". W tej tętniącej życiem stolicy nie można się nudzić! Główną atrakcją będzie z pewnością lot balonem nad miastem oraz rejs do Tallina - spacer po mieście z przewodnikiem umożliwi bliższe poznanie tego wspaniałego miasta.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie