quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Cruisery - luksusowe rejsy wycieczkowe

Data : 2010-05-23
quadyquadyquadyquadyquady

Rejsy incentive

Incentive tours to jedne z najbardziej atrakcyjnych wyjazdów grupowych, a ich popularność rośnie od kilku lat. Integrują zespoły, służą zacieśnianiu więzów przyjaźni, a co najważniejsze, owocują wzrostem przychodów i lojalności wobec firmy. Są jednym z najskuteczniejszych narzędzi utrzymania i motywowania najlepszego personelu oraz znaczących klientów. Incentive tours przynoszą ogromne korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom, również ze względu na pogłębianie i utrzymanie wspaniałej atmosfery pomiędzy pracownikami firmy i jej klientami.

Rejsy wycieczkowe są niepowtarzalną okazją do dostarczenia swoim kontrahentom, współpracownikom lub pracownikom niezapomnianych wrażeń. W trakcie rejsów luksusowymi statkami można rozkoszować się niezliczonymi atrakcjami na pokładzie, jak i przeżywać super przygody na lądzie. Morska wyprawa katamaranem, jazda poduszkowcem wśród krokodyli i żółwi morskich na Florydzie, wspinaczka górska lub psi zaprzęg po Alasce - oto niektóre z naszych propozycji.

Nie ma znaczenia czy będzie to rejs 3, 5, czy 7-dniowy, gdyż udacie się Państwo w miejsca, o których do tej pory nie słyszeliście, zobaczycie zakątki świata, których nie byliście sobie w stanie wyobrazić.

Statki posiadają doskonale wyposażone centra konferencyjne (sale multimedialne, centra biznesowe, sale wykładowe), dzięki którym możliwe jest organizowanie konferencji, szkoleń, kongresów i pobytów delegacyjnych na najwyższym światowym poziomie

Czym są REJSY WYCIECZKOWE?

To wspaniałe wakacje na pokładzie statku wycieczkowego. Kaźdego dnia wizyta w innym, ciekawym miejscu, nowi znajomi, nowe doznania, wspaniała zabawa... Cały świat przez cały rok.

NIE WIECIE CO TO WAKACJE JEŚLI NIE BYLIŚCIE NA REJSIE !

Kaźdego dnia coraz więcej ludzi odkrywa uroki wakacji "all inclusive" na pokładach statków wycieczkowych.

Coraz więcej par, osób podróźujących samotnie, rodzin z dziećmi, nowoźeńców i grup znajomych wypływa na wakacje swojego źycia. Tylko w poprzednim roku ponad 9 milionów turystów skorzystało z uroków Rejsów wycieczkowych. Dlaczego? Odpowiedż jest prosta:
w cenie rejsu zawarte jest niemal wszystko: trzy pełne posiłki, przekąski w restauracjach i barach, bufet o północy, kabina, wszelkie atrakcje i przyjęcia, zajęcia sportowe, a przede wszystkim ekscytującą podróź do malowniczych zakątków świata. Nie trzeba martwić się o przejazdy, bilety czy rezerwacje lotnicze! Nie trzeba pamiętać o rezerwacjach stolika w restauracji czy w klubie nocnym. Najwaźniejszym zadaniem jest wypoczynek i świetna zabawa! Troski zostawia się za sobą!

Szybko odkryjecie Państwo, źe statek wycieczkowy jest pływającym resortem, ze wszystkimi wygodami i atrakcjami - ale Rejs to coś więcej. To wygoda i relaks. Codziennie inne miejsce bez ciągłego pakowania i rozpakowywania walizek! Rejs na statku wycieczkowym to całkowity pakiet usług. Jedynie rejs pozwala w krótkim czasie docierać do tak wielu miejsc !

Nuda zwykłych wakacji jest całkowicie wyeliminowana. Tylko od Państwa zaleźy jak spędzicie czas. Moźna leniuchować leźąc wygodnie z ksiąźką na leźaku, albo korzystać pełną parą z wielu dostępnych atrakcji. To właśnie są rejsy wycieczkowe!!!

Nic więc dziwnego, źe rejsy zdobywają coraz więcej zwolenników. Chęć poznania świata i romantyka morskich podróźy sprawiają, źe w rejsy wyrusza coraz więcej osób. Kto raz zakosztował takich wakacji, wciąź powraca na nowe statki i wyrusza w kolejne trasy.
Rejsy na pokładach statków wycieczkowych, w porównaniu z innymi formami wypoczynku, mogą pochwalić się największym procentem zadowolonych turystów!

Mamy największe doświadczenie w tej dziedzinie i największy wybór ofert. Nasi pracownicy chętnie doradzą w jaki rejs, jaką linią i kiedy najlepiej się wybrać.

 

Afryka
Alaska
Ameryka Południowa
Antarktyda
Arktyka
Australia, Nowa Zelandia
Azja
Azory
Bahama
Beneluks
Dookoła Europy
Dookoła Świata
Fiordy Norweskie
Galapagos
Grenlandia
Hawaje
Indonezja
Kanada Północna
Kanada, Nowa Anglia
Kanał Panamski
Karaiby
Karaiby
Morze Bałtyckie
Morze Czarne
Morze Czerwone
Morze Śródziemne
Morze Norweskie
Morze Północne
Ocean Indyjski
Półwysep Arabski
Polinezja Francuska
Południowy Pacyfik
Riwiera Meksykańska
Transoceaniki - rejsy transkontynentalne
Wielkie Jeziora Amerykańskie
Wschodnie i Zachodnie USA
Wyspy Brytyjskie
Wyspy Salomona
 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie