quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Loty balonem - balony loty widokowe

Data : 2010-05-05
quadyquadyquadyquady

Zapraszamy do udziału w lotach balonem po Lubelszczyźnie. W naszej ofercie znajduje się Kazimierz Dolny i Nałęczów, ze względu na wyjątkowe walory przyrodnicze oraz duże zainteresowanie turystów tymi zakątkami. Dla wielu jest to spełnienie marzeń, dla innych zaspokojenie ciekawości, dla niektórych też ogromna przygoda. Lot balonem to gwarancja na przeżycie niezapomnianych chwil, podczas których cały świat zatrzymuje się, krajobraz zastyga w bezruchu, a czas stoi w miejscu.

Taki lot może być prezentem dla ukochanej osoby, nagrodą dla pracownika firmy, lub wielką atrakcją i rozrywką podczas meetengów szkoleniowo-rekreacyjnych. Lot balonem może być także jednym z elementów imprezy integracyjnej. Z racji posiadania dużego zaplecza własnych samochodów terenowych i quadów, proponujemy naszym klientom imprezy składające się z wielu atrakcji.

 

Loty balonami odbywają się o brzasku lub przed zachodem słońca kiedy powietrze jest spokojne. Z góry można podziwiać piękno położonych poniżej wsi i miasteczek. Jednym z takich miejsc jest Kazimierz Dolny nad Wisłą:

Kazimierz Dolny

Jest to małe (ale posiadające swój własny i niepowtarzany mikroklimat) miasteczko, przepasane niebiesko-wrzosową wstęgą Wisły. Białe ściany domków w rynku,oświetlone promieniami słońca, kontrastują z tradycyjną ceglaną czerwienią dachówek. Rynek jak zwykle pełen jest turystów oraz okolicznych mieszkańców, chcacych choć na chwilę oderwać się od codziennego zgiełku. Na środku placu dumnie pręży się studnia, do której co chwilę zagląda jakiś ciekawski...

oraz...

Nałęczów

Da amatorów podniebnych wojaży Nałęczów kojarzy sie z pewnością z cyklicznymi Międzynarodowymi Zawodami Balonowymi. Dla laików Nałęczów to miasteczko na Lubelszczyźnie, które pełni  funkcję okolicznego uzdrowiska o  profilu kardiologicznym. Piękny Park Zdrojowy, podobnie jak Kazimierski rynek, przyciąga turystów chcących odpocząć od miejskiego gwaru. Bez watpienia znajduje sie tu wiele, godnych polecenia zabytkowych kamienic, dworków i kościołów.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie