quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Ukraińska jesień z o2 i off roadem
Data: 2013-10-17
wynajem quadów

W dniach 11-13 października 2013r mielismy przyjemność przeprowadzic wyjazd samochodami terenowymi na Ukrainę dla firmy o2 i współpracujących z nią domów mediowych. Uczestnicy poczuli adrenalinę w czasie jazdy 4x4, mieli okazję spróbować swoich sil w czasie zajęć linowych oraz poznać piękno Zielonej Perły Ukrainy-Karpat.

czytaj więcej
Weekend z firmą Robert BOSCH i adrenaliną
Data: 2013-09-19
wynajem quadów

W dniach 12-14 września w Kazimierzu Dolnym mieliśmy ogromną przyjemność organizacji eventu dla firmy BOSCH. Skutery wodne, quady i auta terenowe zapewniły mnóstwo pozytywnych wrażeń!

czytaj więcej
Nasza nowa baza - quady Kraków
Data: 2013-03-24
wynajem quadów

Quady Kraków - Gdów. Nasza nowa propozycja quady w Krakowie. Wypożyczalnia quadów i rewelacyjny 16 hektarowy prywatny teren przylegający do rzeki Rab. Liczne podjazdy, zjazdy, trawersy i tereny pełne błota. Zapraszamy na quady do Kraków Gdów. Atv Krakow

czytaj więcej
Śnieżny off road EFL w Wiśle
Data: 2012-12-13

Czekaliśmy z niecierpliwością na śnieg i szaleństwo na skuterach śnieżnych. Śnieg padał prawie cały tydzień lecz jak się okazało nie w ilości wystarczającej do jazdy skuterami. W takich okolicznościach wybraliśmy się na wyprawę 4x4.

czytaj więcej
Zimowa przygoda HBO - skutery śnieżne Zakopane
Data: 2012-03-06
wynajem quadów

Minął tydzień od zimowej imprezy na skuterach śnieżnych dla pracowników HBO, którą zorganizowaliśmy w okolicach Zakopanego. Śnieg, zaspy, terenowe łamigłówki i ponad 20 skuterów śnieżnych w akcji sprawiły, iż pomimo gęstej zawieruchy świetnie się razem bawiliśmy.

czytaj więcej
Skutery śnieżne - 4 dniowy wyjazd z Energią dla firm
Data: 2012-01-30
wynajem quadów

W dniach 26 - 29 stycznia 2012 roku zorganizowaliśmy 4 dniowy wyjazd połączony z zabawą na skuterach śnieżnych i nauką jazdy na nartach dla naszego klienta - Energii dla firm.

czytaj więcej
Nocna wyprawa skuterami śnieżnymi w dolinie Popradu
Data: 2012-01-25
wynajem quadów

Górskie szczyty, pełne śniegu polany i 6 naszych skuterów śnieżnych brało udział w nocnej wyprawie po polsko- słowackiej dolinie Popradu.

czytaj więcej
Teambuilding i integracja 4x4 Siemens
Data: 2011-12-14
wynajem quadów

W sobotę w Kazimierzu odbyła się kilkugodzinna wyprawa off road...13 Land Roverów przemierzało lasy, wąwozy, podmokłe tereny, liczne zjazdy i podjazdy...Nie zabrakło adrenaliny i wspólnej zabawy Uczestników....

czytaj więcej
Quady - wyprawa w śniegu i deszczu!!!
Data: 2011-12-14
wynajem quadów

Kolejna impreza w Kazimierzu Dolnym za nami...wyprawa quadami dostarczyła Uczestnikom niezapomnianych wrażeń...Dodatkową dawkę adrenaliny zapewniła pogoda - naprzemienny śnieg i deszcz urozmaicił wyprawę, która momentami była ekstremalna!!!

czytaj więcej
Urodziny
Data: 2011-12-14
wynajem quadów

Dnia 27 listopada odbyła się impreza urodzinowa naszego klienta w miejscowości Nieporęt. Wiele emocji, zabawy w towarzystwie przyjaciół - był to dzień który z pewnością pozostanie w pamięci uczestników na długo.

czytaj więcej
Skandia nad Zalewem Zemborzyckim
Data: 2011-09-06
wynajem quadów

Dobiegł końca wyjazd integracyjny nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Jezioro, kajaki, skutery wodne oraz wrześniowe słońce dodawały uroku wyprawie.

czytaj więcej
Korsyka, Sardynia na jachcie...
Data: 2011-08-12
wynajem quadów

Piękne morze, szum fal, słońce, urocze miejscowości portowe i 10 dni na jachcie... Rejs Korsyka - Sardynia to jeden z najczęstszych celów morskich podróży.

czytaj więcej
Kazimierz Dolny pełen atrakcji...
Data: 2011-07-15
wynajem quadów

Całodniowa impreza w Kazimierzu Dolnym za nami. Uczestnicy mieli okazję do spróbowania swoich sił na skuterach wodnych i quadach. Pełne adrenaliny przejażdżki po królowej polskich rzek dostarczyły nam niezapomnianych wspomnień i skutecznie podnosiły ciśnienie.

czytaj więcej
Skandia Surfing Team
Data: 2011-07-11
wynajem quadów

Skandia Surfing Team - wyjątkowa grupa gotowa odkrywać z nami kolejne ciekawe miejsca i spędzać aktywnie czas. Tym razem padło na Bałtyk.

czytaj więcej
Unilever - wodne atrakcje
Data: 2011-07-01
wynajem quadów

Małopolski Przełom Wisły i Kazimierz Dolny to świetne miejsce na imprezy integracyjne z naszą firmą. Kilka dni temu przeżyliśmy z pracownikami firmy Unilever wodną przygodę na skuterach wodnych.

czytaj więcej
Ukraina 2010 Skandia Trophy - quady, 4x4, liny zakończona
Data: 2010-10-24
wynajem quadów

Zakończyła się 5 dniowa wyprawa samochodami terenowymi i quadami na Ukrainie. Wyprawa off road rozpoczęła się w Ustrzyki Dolne - kolacją i ruską banią.....

czytaj więcej
Raiffeisen 4x4 Trophy
Data: 2010-09-30
wynajem quadów

Impreza dla Raiffeisen w Kazimierz Dolny. Tym razem dla naszych klientów przygotowaliśmy rejs statkiem, wyprawę off road samochodami terenowymi Land Rover i wyprawę na quadach po wąwozach lessowych Kazimierz Dolny

czytaj więcej
Zakończył się rejs dla Eurobank
Data: 2010-09-29
wynajem quadów

Zobacz opinię na temat organizowanego przez nas rejsu firmowego w Chorwacji " Nie ukrywam, że formuła wyjazdu sprzyjała zadaniom, jakie postawiła przede mną organizacja, czyli zintegrowanie ludzi, zwiększanie współodpowiedzialności, wskazywanie potrzeby pracy w zespole. Świetna forma do budowania zespołu.."

czytaj więcej
Ukraiński quadsquad
Data: 2010-08-16
wynajem quadów

Wyprawa na quadach właśnie zakończyliśmy wyprawę 4 dniową po bezdrożach Ukraińskich Karpat zorganizowaną dla jednego z producentów AGD. 18 osób, 18 quadów i jeden samochód zabezpieczający, rafting i zjazdy na linach..

czytaj więcej
Opener Music Festival - miasteczko kempingowe - Heineken
Data: 2010-07-02
wynajem quadów

Nasze przyczepy i campery ponownie zamieszkują vip 'y Opener Festiwal w Gdynii. Nasze przyczepy kempingowe goszczą ponad 60 VIP 'ów z Opener 'a.

czytaj więcej
Maroko wyprawa 8 x Land Rover
Data: 2010-06-16
wynajem quadów

Zakończyła się wyprawa dla 24 osób w Maroku. Wyprawa 4x4 legendarnymi Land Roverami, pustynia, góry, 8 x Land Rover Defender i Discovery... zadowoleni klienci KE NET TEKNOS.

czytaj więcej
Super promocja Arctic Cat 400
Data: 2010-05-21
quady

Arctic Cat 400 - super promocja. Aktualna cena za quad Arctic Cat 400 z homologacja, 24 miesiące gwarancji, wyciągarka Warn, hak - 23000 zł

czytaj więcej
Szkoła jazdy off road na quadach ATV - technika 4x4
Data: 2010-04-13
wynajem quadów

Nauka bezpiecznej jazdy na czterokołowcach - na quadach w naszej szkoła jazdy w terenie ATV. Z nami jazda na quadach to adrenalina w bezpiecznym wydaniu..

czytaj więcej
Skutery śnieżne dla Orlen
Data: 2010-03-08
wynajem quadów

W imprezie dla Orlen zapewniliśmy wszystkim super zabawę na naszych skuterach śnieżnych. Zapraszamy na www.skuterysniezne.com

czytaj więcej
Ciepłe obuwie na skuterach śnieżnych
Data: 2011-12-21
wynajem quadów

Ciepłe obuwie podczas jazdy skuterami śnieżnymi to podstawa, z tej okazji oferujemy Państwu bardzo dobrej jakości obuwie sprawdzone przez naszych instruktorów.

czytaj więcej
imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie